ZAMÓWIENIA ŚWIĄTECZNE PRZYJMOWANE SĄ DO 14.12.2018

Twój koszyk jest pusty

Aktówki

Dostępne w naszym asortymencie szykowne aktówki to doskonałe uzupełnienie stroju biznesowego zarówno kobiecego, jak i męskiego. Paniom szczególnie polecamy torby wykonane ze skóry krokodyla, barwione na kolor krwistej czerwieni, zaś Panom proponujemy klasyczne modele w odcieniach czerni.
Idealne rozwiązanie dla każdego... Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy zainwestować w różnorodność. W asortymencie naszej firmy znajdą dla siebie produkty zarówno miłośnicy ekstrawaganckiego stylu, jak też wielbiciele tradycyjnego fasonu. Aktówki udostępniamy w wielu kolorach, wzorach, a nawet wymiarach.
Elegancja i praktyczność w jednym... O estetykę wszystkich wyrobów dbają wykwalifikowani mistrzowie kaletnictwa. Przedmioty wykonano z myślą o komforcie użytkowania. Wybrane modele aktówek zawierają przegrody na dokumenty w formacie A4, a także przegródki na wizytówki, karty oraz przybory do pisania. Zaopatrzone zostały w solidne zamknięcie, które chroni zawartość przed wypadnięciem, zamoczeniem, zabrudzeniem oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Zdecydowana większość aktówek posiada także wygodne, ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie oraz transport. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyrobów galanterii skórzanej i wybrania tych, które spełniają Państwa najśmielsze oczekiwania.

oddo
Wszystkich produktów: 19
Maksymalnie na stronie: 20 | 32 | 50