Twój koszyk jest pusty

Jak kupować

Przyjmowanie i realizacja zamówień

 

1. Sklep internetowy nowacki  prowadzi sprzedaż towarów marki nowacki za pośrednictwem sieci Internet na terenie Polski Informacje na temat swojej oferty Sklep zamieszcza na stronie www.nowacki.net.pl

2. Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez stronę www.nowacki.net.pl oraz e-mailowo na adres sklep@nowacki.net.pl, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Klient po złożeniu zamówienia dostaje potwierdzenie e-mailem, że zamówienie dotarło do Sklepu

3. Warunki przyjęcia zamówienia do realizacji:

3.1. w przypadku złożenia zamówienia przez stronę www.nowacki.net.pl - prawidłowe wypełnienie formularza teleadresowego oraz potwierdzenie zamówienia przez kliknięcie w link „Złóż zamówienie”

3.2. w przypadku złożenia zamówienia e-mailowego - złożenie zamówienia zawierającego poniżej wymienione dane:

3.2.1. nazwę towaru lub towarów z ich kodami, wybranym kolorem (jeżeli dany produkt posiada więcej niż jedną wersję kolorystyczną)

3.2.2. ilość zamawianych towarów,

3.2.3. pełne dane teleadresowe do wysyłki - tzn. adresata (imię i nazwisko), adres dostawy (ulica, nr domu, mieszkania, kod pocztowy, miasto) i telefon kontaktowy (dla kuriera)

3.2.4. informację o dokonaniu przelewu.

4. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym za złożone zamówienie.

5. Zamówienia złożone w Sklepie są realizowane w godzinach pracy obsługi Sklepu (w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 15:00).

6. W przypadku, gdy zamówienie nie będzie możliwe do zrealizowania z uwagi na brak towaru, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany, najpóźniej jednak w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia zawarcia umowy, zaś Sprzedawca zwróci w tym czasie otrzymaną od kupującego sumę pieniężną za niezrealizowane zamówienie. Zamiast zwrotu pieniędzy Klient może ponadto wyrazić zgodę na wydłużenie czasu realizacji zamówienia lub zakup innego, zamiennego towaru.

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

8. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód sprzedaży. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT. Dokument sprzedaży (paragon lub faktura VAT) wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie towary wybrane do zamówienia są skompletowane i gotowe do wysyłki.