Twój koszyk jest pusty

Portfele męskie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na eleganckie portfele męskie, które zostały wykonane z wysokiej jakości skór naturalnych włoskich. Miękka, odpowiednio wygarbowana skóra pozwala na łatwą obróbkę, dzięki czemu wyroby występują w interesujących modelach.
Funkcjonalność. Produkty dostępne są w stonowanych odcieniach kolorystycznych, głównie brązach i czerni. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności. Posiadają liczne przegrody i kieszenie na wizytówki, karty itp. Dodatkowo, te elementy galanterii skórzanej zostały wyposażone w specjalny podział na bilony oraz banknoty.
Wygoda. Przedmioty mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu są wyjątkowo poręczne i z pewnością zmieszczą się w wewnętrznej kieszeni marynarki, tylnej kieszeni spodni,
a także w każdej aktówce bądź teczce. Większość portfeli posiada także praktyczne zabezpieczenie w postaci zamków na suwak.
Styl. Prezentowane w naszym asortymencie akcesoria dla mężczyzn wyróżnia oryginalny, jednak subtelny wygląd. Zależy nam na tym, aby zaproponować gadżety zarówno praktyczne, jak i estetyczne, dlatego nad starannym wykończeniem każdego portfela męskiego czuwają dyplomowani mistrzowie kaletnictwa. Czy funkcjonalność, wygoda i styl mają dla Ciebie znaczenie? W takim razie wybierz idealny portfel już dziś!

oddo
Wszystkich produktów: 42
Maksymalnie na stronie: 20 | 32 | 50