ZAMÓWIENIA ŚWIĄTECZNE PRZYJMOWANE SĄ DO 14.12.2018

Twój koszyk jest pusty

Portfele męskie skórzane

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na eleganckie portfele męskie, które zostały wykonane z wysokiej jakości skór naturalnych włoskich. Miękka, odpowiednio wygarbowany materiał pozwala na łatwą obróbkę. Dzięki temu można ją dowolnie formować, co przekłada się na ciekawy wygląd. Oferowane przez nas produkty występują w interesujących modelach.


Funkcjonalność. Produkty dostępne są w stonowanych odcieniach kolorystycznych, głównie brązach i czerni. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności. Posiadają liczne przegrody i kieszenie na wizytówki, karty itp. Dodatkowo, te elementy galanterii skórzanej zostały wyposażone w specjalny podział na bilony oraz banknoty.


Wygoda. Portfele męskie skórzane mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu są wyjątkowo poręczne i z pewnością zmieszczą się w wewnętrznej kieszeni marynarki, tylnej kieszeni spodni, a także w każdej aktówce bądź teczce. Większość produktów posiada także praktyczne zabezpieczenie w postaci zamków na suwak.


Styl. Prezentowane w naszym asortymencie akcesoria dla mężczyzn wyróżnia oryginalny, jednak subtelny wygląd. Zależy nam na tym, aby zaproponować gadżety zarówno praktyczne, jak i estetyczne, dlatego nad starannym wykończeniem każdego portfela męskiego czuwają dyplomowani mistrzowie kaletnictwa. Czy funkcjonalność, wygoda i styl mają dla Ciebie znaczenie? W takim razie wybierz idealny portfel już dziś!


oddo
Wszystkich produktów: 46
Maksymalnie na stronie: 20 | 32 | 50